IV liga: Zapowiedź meczu z rezerwami Błękitnych Stargard

Już w sobotę kolejny mecz w ramach rundy wiosennej rozegra Pogoń Połczyn-Zdrój. W 25. kolejce IV ligi Biało-Niebiescy na wyjeździe zmierzą się z rezerwami Błękitnych Stargard. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00 na Euroboisku w Stargardzie. Przedstawiamy kilka informacji o najbliższym rywalu podopiecznych Grzegorza Wawreńczuka.

Po rozegraniu 24 spotkań drugi zespół Błękitnych zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. Stargardzianie zdobyli do tej pory 31 punktów, a na swoim koncie zapisali dziewięć zwycięstw, cztery remisy oraz jedenaście porażek. Ekipa ze Stargardu zdobyła tyle samo bramek, co straciła - 53/53. W ostatnim ligowym spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Roberta Gajdę uległ Hutnikowi Szczecin - 0:3.

Najskuteczniejszym zawodnikiem w barwach stargardzkiego klubu jest Karol Jabłoński, który dotychczas trzynaście razy pokonał bramkarza rywali.

W jesiennym spotkaniu rozegranym w Połczynie-Zdroju górą byli piłkarze Błękitnych - wygrywając 4:1 po bramkach Jarosława Piskorza, Filipa Grabowskiego, Tomasza Antczaka i Karola Jabłońskiego. Dla Pogoni honorowe trafienie zaliczył Igor Walczak.

XXV kolejka IV ligi
KP Błękitni Stargard - KS Pogoń Połczyn-Zdrój
Euroboisko w Stargardzie - ul. Ceglana
27.04.2019, godzina 11:00

Tradycyjnie o wydarzeniach ze spotkania informować będziemy na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Można się ich spodziewać przed, w trakcie i po spotkaniu.

fot. Krzysztof Krysiak Fotografia