IV liga: Wysoka porażka w Stargardzie

Niestety w meczu 25. kolejki zachodniopomorskiej IV ligi piłkarze Pogoni Połczyn-Zdrój doznali wysokiej porażki w starciu z rezerwami Błękitnych Stargard. Honorową bramkę dla Pogoni zdobył Igor Walczak.

Jako pierwsi bramkę w sobotnim spotkaniu zdobyli gospodarze. Na prowadzenie ekipę ze Stargardu wyprowadził Jarosław Piskorz. Minutę później mieliśmy już remis - zza pola karnego celnie uderzył Igor Walczak. Przez pierwsze 35. minut podopieczni trenera Grzegorza Wawreńczuka stworzyli sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do strzelenia bramki, lecz to gospodarze jeszcze trzykrotnie pokonali Wojciecha Ostrowskiego. Przed przerwą hat-tricka skompletował napastnik Błękitnych - Robert Gajda

Niestety po przerwie połczyński zespół nie potrafił stworzyć sobie tak dogodnych sytuacji jak w pierwszych czterdziestu pięciu minutach, a gospodarze bez problemu zdobywali kolejne bramki. Cztery minuty po przerwie wynik na 5:1 podwyższył Patryk Włóka. Chwilę później swojego czwartego gola zdobył niezawodny Robert Gajda. Na pięć minut przed końcem spotkania wynik podwyższył Bartłomiej Zdunek, a ostatnią bramkę w meczu zdobył Krystian Mądrowski

W najbliższej, środowej kolejce Biało-Niebiescy muszą odbyć obowiązkową pauzę - zespół Gryfa Polanów przed startem rundy wiosennej wycofał się z rozgrywek. Najbliższe spotkanie Pogoniarze rozegrają na wyjeździe w sobotę o godzinie 16:00 z sąsiadującym w tabeli Leśnikiem Manowo.

IV liga – 25. kolejka (27.04.2019): KP Błękitni Stargard II - KS Pogoń Połczyn-Zdrój 8:1 (4:1)

BŁĘKITNI II: Brzozowski- Łaniec, Ogrodowski (46'- Purczyński), Onyszczuk (58'- Grzelak), Sitkowski - Barański, Piskorz, Jaskólski, Zdunek - Gajda (63'- Mądrowski), Karaman (46'- Włóka)
Rezerwa: Baranowski M Kacprzyk, Sawczak,

POGOŃ: Ostrowski - Szczygieł, Mazur, Szczesny, Suchecki (52' Orłowski) - Woszczyński S., Kowalczyk, Woszczyński R., Wawreńczuk (65' Darosz), Johannssen - Walczak
Rezerwa: Pedrycz

Bramki: Gajda x4, Piskorz, Włóka, Mądrowski, Zdunek (Błękitni II) Igor Walczak (Pogoń)

Żółte kartki: Ogrodowski, Piskorz (Błękitni II) Woszczyński S. (Pogoń)