IV liga: Zapowiedź meczu z Orłem Wałcz

W meczu 24. kolejki IV Ligi Pogoń Połczyn-Zdrój podejmie na własnym stadionie drużynę Orła Wałcz. Biało-Niebiescy zagrają z zespołem prowadzonym przez Dariusza Barana w sobotę o godzinie 13:00.

Połczyńska Pogoń może pochwalić się serią trzech spotkań bez porażki, a sobotni mecz będzie bardzo ważny dla układu tabeli, gdyż połczynianie mają na tą chwilę sześć punktów przewagi nad ekipą z Wałcza.

Najbliższy rywal Pogoni w dotychczasowych dwudziestu trzech ligowych spotkaniach zdobył 19 punktów. Zespół prowadzony przez tymczasowego trenera Dariusza Barana zapisał na swoim koncie pięć zwycięstw, cztery remisy i czternaście porażek. W dotychczasowych meczach zawodnicy z Wałcz wspólnie z Iną Goleniów strzelili najmniej bramek spośród wszystkich drużyn IV ligi (32).

W ostatniej kolejce "Orły" przegrały z Hutnikiem Szczecin 1:2, a honorową bramkę dla gospodarzy zdobył Daniel Popiołek. Najlepszym strzelcem zespołu jest Paweł Wegner, który 19 razy trafiał do siatki rywali.

IV Liga, 24. kolejka
KS Pogoń Połczyn-Zdrój - KS Orzeł Wałcz