IV liga: Wysoka przegrana Pogoni w Połczynie-Zdroju

Piłkarze Pogoni Połczyn-Zdrój przegrali w meczu przed połczyńską publicznością z Kluczevią Stargard - 2:6. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Andrzej Szczesny i Adrian Orłowski.  Niestety była to już szesnasta porażka naszego zespołu w obecnym sezonie.

Jako pierwsi bramkę w sobotnim spotkaniu zdobyli goście. Na prowadzenie drużynę ze Stargardu wyprowadził Seweryn Wrzeszcz. Dziesięć minut później było już 0:2. Po wygraniu pojedynku główkowego pomocnika Kluczevii, piłka trafiła pod nogi Michała Magnuskiego, który po ograniu trzech zawodników Pogoni sytuacyjnym uderzeniem pokonał Bartka Rotuskiego. Bardzo szybko oglądać mogliśmy odpowiedź Biało-Niebieskich. Tuż po wznowieniu gry ze środka boiska faulowany był Mateusza Hamer. Do piłki podszedł Mateusz Kowalczyk, który zaskakującym prostopadłym podaniem obsłużył Hamera, a ten dograł dokładną piłki do wbiegającego w pole karne Andrzeja Szczesnego i Pogoniarze mogli cieszyć się z bramki kontaktowej.

Po przerwie w przeciągu sześciu minut kolejne dwa gole dołożył Michał Magnuski. Na dwanaście minut przed upływem regulaminowego czasu gry do rzutu wolnego na 20 metrze od bramki Kluczevii podszedł szesnastoletni Adrian Orłowski i pięknym uderzeniem w okienko zdobył drugą bramkę dla gospodarzy. W kolejnych akcjach Połczynianie starali się zdobyć kolejne bramki, ale to goście ze Stargardu dwukrotnie skutecznie wykończyli kontry i spotkanie zakończyło się wynik 6:2 dla Kluczevii.

IV liga – 28. kolejka (11.05.2019): KS Pogoń Połczyn-Zdrój - ZKS Kluczevia Stargard 2:6 (1:2)

POGOŃ: Rotuski - Szczygieł, Woszczyński R., Szczesny, Pawlikowski (Darosz) - Suchecki, Johannssen (Chmura), Kowalczyk, Hamer - Orłowski, Wawreńczuk

Bramki: 31' Szczesny, 78' Orłowski (Pogoń) / 20' Wrzeszcz, 30' 62' 68' Magnuski M., 83' Gruszczyński, 91' Bartoszyński

Żółte kartki: Szczygieł, Woszczyński R. (Pogoń)