IV liga: Zapowiedź meczu z MKP Szczecinek

Już w sobotę kolejny mecz w ramach rundy wiosennej rozegra Pogoń Połczyn-Zdrój. W 29. kolejce IV ligi Biało-Niebiescy na wyjeździe zmierzą się z ekipą MKP Szczecinek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00 na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa w Szczecinku. Przedstawiamy kilka informacji o najbliższym rywalu podopiecznych Grzegorza Wawreńczuka.

Po rozegraniu 28 spotkań Miejski Klub Piłkarski zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Szczecinecczanie zdobyli do tej pory 40 punktów, a na swoim koncie zapisali dwanaście zwycięstw, cztery remisy oraz dwanaście porażek. Ekipa ze Szczecinka zdobyła 42 bramki, tracąc przy tym 48. W ostatnim ligowym spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Zbigniewa Węglowskiego zremisował z Hutnikiem Szczecin - 1:1. Bramkę na wagę punktu zdobył Karol Saganowski, który jest jednocześnie najskuteczniejszym strzelcem zespołu z dziewięcioma bramkami na koncie.

W jesiennym spotkaniu rozegranym w Połczynie-Zdroju górą byli piłkarze Pogoni - wygrywając 2:0 po bramkach Grzegorza Wawreńczuka i Mateusza Kowalczyka.

XXIX kolejka IV ligi
MKP Szczecinek - KS Pogoń Połczyn-Zdrój
Stadion Miejski im. Kazimierza Czesława Lisa - ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku
27.04.2019, godzina 16:00

Tradycyjnie o wydarzeniach ze spotkania informować będziemy na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Można się ich spodziewać przed, w trakcie i po spotkaniu.

fot. Krzysztof Krysiak Fotografia

SKRÓT JESIENNEGO MECZU: