IV liga: Zapowiedź meczu z Kluczevią Stargard

Już w sobotę kolejny mecz w ramach rozgrywek IV ligi rozegra Pogoń Połczyn-Zdrój. W 28. kolejce Biało-Niebiescy u siebie zmierzą się z Kluczevią Stargard. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Przedstawiamy kilka informacji o najbliższym rywalu podopiecznych Grzegorza Wawreńczuka.

Po rozegraniu 27 spotkań Kluczevia zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli, ze stratą zaledwie czterech punktów do drugiej Vinety Wolin. Zespół prowadzony przez trenera Marcina Narkuna zapisał na swoim koncie piętnaście zwycięstw, sześć remisów i tyle samo porażek. Bilans bramkowy - 58/41.

W ostatniej kolejce Stargardzianie pokonali Hutnik Szczecin 1:0 po bramce Michała Magnuskiego, a najlepszym strzelcem w zespole ze Stargardu jest Sebastian Inczewski - zdobywca 14 bramek.

W jesiennym spotkaniu rozegranym w Kluczewie (dzielnica Stargardu) górą byli piłkarze Pogoni - wygrywając 2:1 po dwóch bramkach Grzegorza Wawreńczuka. Dla Kluczevii honorowe trafienie zaliczył Cezary Palus.

IV Liga, 28. kolejka
KS Pogoń Połczyn-Zdrój - ZKS Kluczevia Stargard