IV liga: Zdobyć bezcenne trzy punkty

Już w sobotę kolejny bardzo ważny mecz w ramach rozgrywek IV ligi rozegra Pogoń Połczyn-Zdrój. W 30. kolejce Biało-Niebiescy u siebie zmierzą się z Intermarche Regą Trzebiatów. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Przedstawiamy kilka informacji o najbliższym rywalu podopiecznych Grzegorza Wawreńczuka.

Po rozegraniu 29 spotkań Rega zajmuje wysokie szóste miejsce w tabeli, ze stratą zaledwie sześciu punktów do drugiej Vinety Wolin. Zespół prowadzony przez trenera Macieja Kiszkiela zapisał na swoim koncie szesnaście zwycięstw, cztery remisy i dziewięć porażek. Bilans bramkowy - 48/35.

W ostatniej kolejce Trzebiatowianie musieli uznać wyższość Hutnika Szczecin przegrywając 0:2. Najlepszymi strzelcami w zespole Regi są Jarosław Jarecki i Igor Duńczak, którzy zdobyli po dziesięć bramek.

W jesiennym spotkaniu rozegranym w Trzebiatowie górą byli piłkarze Pogoni, którzy pokonali ówczesnego lider 2:0 po bramkach Sławomira Woszczyńskiego i Mateusza Hamera.

IV Liga, 30. kolejka
KS Pogoń Połczyn-Zdrój - Intermarche Rega Trzebiatów