Podsumowanie występów grup młodzieżowych

Za nami kolejny weekend występów młodych zawodników Pogoni. Świetnie spisali się juniorzy młodsi, mecz trampkarzy został przełożony na inny termin, a zespoły orlików rozegrały kolejny turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012.

Juniorzy młodsi:

Podopieczni trenera Pawła Świebodzkiego nie zwalniają tempa. Tym razem juniorzy młodsi Pogoni bez większych problemów pokonali Hubertus Biały Bór 3:0. Wygrana pozwoliła "biało-niebieskim" umocnić się na pozycji lidera.

KS Pogoń Połczyn-Zdrój - Hubertus Biały Bór 3:0
Bramki: Maksymilian Darosz, Grzegorz Kujawski, Jan Chmura

Orliki:

Kolejny turniej w ramach Bałtyckiej Ligi Orlik 2012 rozegrała w Rąbinie grupa świdwińska. W tegorocznych rozgrywkach połczyński klub reprezentują dwa zespoły:
GRUPA I - Akademia Piłkarska Technik I Świdwin, Akademia Piłkarska Technik II Świdwin, GLKS Olimpia Brzeżno, KS Pogoń I Połczyn Zdrój, GLKS Pomorzanin Sławoborze
GRUPA II - Akademia Piłkarska Technik III Świdwin, Akademia Piłkarska Technik IV Świdwin, UKS Avatar Lekowo​, KS Pogoń II Połczyn Zdrój, LUKS Wicher Rąbino.
Od sezonu 2018/2019 w trakcie zmagań orlików nie ma żadnej punktacji. Symboliczną kolejność zespołów ustala się według ilości rozegranych turniejów. Przy równej ilości rozegranych turniejów, stosowana jest kolejność alfabetyczna.

Tabela grupy świdwińskiej LBO 2012 po drugim turnieju:

Lp.

LUKS Wicher Rąbino

Stanisław Kwiecień

2

Zgodnie z „Unifikacją organizacji szkolenia i systemu współzawodnictwa młodzieży piłkarskiej w Polsce”, uchwaloną 10 lipca 2013 r., podczas posiedzenia Zarządu PZPN, po meczach remisowych strzelane są rzuty karne (jako forma szkolenia).

źródło: www.kozpn.pl