Okręgowy Puchar Polski: Zwycięstwo z Głazem i pewny awans do IV rundy

Seniorzy połczyńskiej Pogoni poradzili sobie w III rundzie Okręgowego Pucharu Polski na szczeblu KOZPN z drużyną Głazu Tychowo wygrywając 3:0 na wyjeździe.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 34. minucie zdobył w Robert Woszczyński. Kolejne bramki padły w drugiej części spotkania. W 82. minucie podanie Grzegorza Wawreńczuka na gola zamienił Mateusz Hamer, a trzy minuty później Hamer odwdzięczył się grającemu trenerowi, który ustalił wynik meczu na 3:0.

Rywala w IV rundzie PP poznamy w przyszłym tygodniu po losowaniu, które odbędzie się w siedzibie Koszalińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Okręgowy Puchar Polski KOZPN – III runda (26.09.2018): GLMKS Głaz Tychowo - KS Pogoń Połczyn-Zdrój 0:3 (0:1)

POGOŃ: Rotuski Bartłomiej - Mazur Kamil, Okulewicz Sebastian (57' Gołuński Krystian), Woszczyński Robert, Pawlikowski Andrzej - Szczygieł Bruno, Hamer Mateusz, Johannssen Maksymilian, Gaik Daniel - Bugała Paweł, Chmura Marek (60' Wawreńczuk Grzegorz)

Bramki: Woszczyński 34', Hamer 82', Wawreńczuk 85'