Okręgowy Puchar Polski: Koniec przygody w tegorocznej edycji Pucharu Polski KOZPN

W meczu IV rundy Okręgowego Pucharu Polski połczyńska Pogoń zmierzyła się na własnym stadionie z IV-ligowym Olimpem Gościno.

W pierwszej połowie nie oglądaliśmy bramek, za to po przerwie bramkarze czterokrotnie wyciągali piłkę z siatki. W 52. minucie po uderzeniu z dalszej odległości na prowadzenie wyszli podopieczni trenera Marcina Słobody, a chwilę później Grzegorz Wawreńczuk po minięciu obrońców płaskim strzałem pokonał bramkarza z Gościna. Nie minęło pięć minut, a goście ponownie objęli prowadzenie za sprawą Adama Zalewskiego. W kolejnym fragmencie meczu Biało-Niebiescy mieli, aż trzy sytuacje na doprowadzenie do remisu, jednak zabrakło skuteczności. Przysłowiową kropkę nad "i" postawił w 82. minucie Hubert Cybulski. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie i to Olimp Gościno zameldował się w kolejnej rundzie Pucharu Polski na szczeblu KOZPN.

POGOŃ: Rotuski - Mazur (46' Kowalczyk), Pietrzela (46' Szczesny), Woszczyński R., Okulewicz - Suchecki (46' Woszczyński S.), Wawreńczuk, Johannssen (75' Orłowski), Szczygieł - Walczak, Bugała
Rezerwowi: Ostrowski, Darosz, Chmura M.

BRAMKI:
0:1 - 52' Paweł Kułakowski