IV liga: Zapowiedź meczu z Gryfem Kamień Pomorski

W 15. kolejce zachodniopomorskiej IV ligi Pogoń Połczyn-Zdrój zagra na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski. Mecz z piętnastą drużyną w tabeli odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Kamieniu Pomorskim.

Pogoń jest na wyraźnej fali wznoszącej. W ostatnim meczu wyjazdowym pokonaliśmy ówczesnego lidera - Intermarche Regę Trzebiatów 2:0, a tydzień temu w spotkaniu przed połczyńską publicznością zdobyliśmy trzy punkty w starciu z Spartą Węgorzyno. Podopieczni trenera Grzegorza Wawreńczuka bardzo dobrą serię rozpoczęli kilka tygodni temu, co przełożyło się na awans w tabeli i wyjście poza strefę spadkową.

W czternastu dotychczasowych ligowych spotkaniach Gryf zdobył 15 punktów. Zawodnicy z Kamienia Pomorskiego zapisali na swoim koncie cztery zwycięstwa, trzy remisy oraz siedem porażek, a do Biało-Niebieskich tracą tylko jedno "oczko". Dotychczas "Gryfici" zdobyli 20 bramek, tracąc przy tym 26. W ostatniej kolejce podopieczni trenera Szymona Smerdla zremisowali z Hutnikiem Szczecin 1:1 po bramce Kamila Bogusza.

IV Liga, 15. kolejka
Gryf Kamień Pomorski - KS Pogoń Połczyn-Zdrój
Czas: 10 listopada, sobota, g. 17:00
Miejsce: Stadion Miejski w Kamieniu Pomorskim (sztuczne boisko)