IV liga: Porażka w meczu z Intermarche Regą Trzebiatów

Piłkarze Pogoni Połczyn-Zdrój przegrali w meczu przed połczyńską publicznością z Intermarche Regą Trzebiatów - 2:6. Bramki dla naszego zespołu w pierwszej połowie zdobyli Sławomir Woszczyński i Mateusz Hamer. Niestety była to już osiemnasta porażka naszego zespołu w obecnym sezonie.

Od pierwszej minuty mogliśmy oglądać debiutującego w seniorach, piętnastoletniego bramkarza Piotra Jamioła oraz lewego obrońcę Grzegorza Kujawskiego. Na ławce rezerwowej znaleźli się zawodnicy juniora młodszego - Maciej Skorupa, Maciej Nitras, Maciej Radziwiłł i Maksymilian Lembowicz

Jako pierwsi bramkę w sobotnim spotkaniu zdobyli goście. Na prowadzenie drużynę z Trzebiatowa po uderzeniu zza "szesnastki" wyprowadził Szymon Kurczak. Pogoniarze wzięli się szybko do pracy i już minutę później po podaniu Mateusza Kowalczyka, bramkę wyrównującą zdobył Sławomir Woszczyński. Pół godziny później po indywidualnej akcji Bruna Szczygła i dograniu piłki wzdłuż bramki, akcję skutecznie zakończył Mateusza Hamer. Zawodnicy Regi pokazali, że grają do końca i na dwie minuty przed przerwą po rzucie rożnym bramkę zdobył środkowy obrońca - Przemysław Rodak. Po dobrej grze w pierwszej połowie kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim w Połczynie-Zdroju mieli spore nadzieje na korzystny końcowy rezultat. Jednak w drugich czterdziestu pięciu minutach bramki zdobywali jedynie podopieczni trenera Macieja Kiszkiela. W 59. minucie Daniel Kocur pokonał Piotra Jamioła, a pięć minut później czwartą bramkę dla Regi zdobył najlepszy strzelec - Igor Duńczak. Kolejne bramki w odstępie minuty zdobyli Jarosław Jarecki i Adam Zejfer

Do zakończenia sezonu zostały już tylko cztery kolejki i chcąc myśleć o utrzymaniu się w gronie czwartoligowców w najbliższych spotkaniach z Spartą Węgorzyno, Gryfem Kamień Pomorski, Sokołem Karlino oraz Hutnikiem Szczecin musimy walczyć o bardzo cenne punkty!

IV liga – 30. kolejka (25.05.2019): KS Pogoń Połczyn-Zdrój - TKS Intermarche Rega Trzebiatów 2:6 (2:2)

POGOŃ: Jamioł - Szczygieł, Pietrzela (Darosz), Szczesny, Kujawski - Woszczyński S., Woszczyński R., Kowalczyk, Hamer - Orłowski (Chmura), Wawreńczuk
Rezerwowi: Rotuski, Lembowicz, Skorupa, Radziwił, Nitras

Bramki: 3' Sławomir Woszczyński, 32' Mateusz Hamer (Pogoń) / 2' Kurczak, 42' Rodak, 59' Kocur, 64' Duńczak, 86' Jarecki, 87' Zejfer (Rega)

Żółte kartki: Kowalczyk, Woszczyński R. (Pogoń)