Drugie miejsce młodych piłkarzy naszego klubu w turnieju Ligi Bałtyckiej Orlik 2012

W sobotę, 4 lutego w połczyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano turniej Ligi Bałtyckiej Orlik 2012.

Wzięły w nim udział zespoły: Pogoń Połczyn-Zdrój, ATP Świdwin I, Wicher Rąbino, Pomorzanin Sławoborze I, Pomorzanin Sławoborze II, Olimpia Brzeżno.

Zwycięzcą turnieju – z jedną porażką 0:2 z Pomorzanin II Sławoborze - został zespół Pomorzanin I Sławoborze.

Drugie miejsce – z jedną porażką 0:3 z GLKS Pomorzanin I Sławoborze - zajęli piłkarze Pogoni Połczyn Zdrój.

Podopieczni Pawła Świebodzkiego (trener) i Jerzego Jacewicza (kierownik), grali w składzie:

Patryk Halec – Igor Aniołkowski, Filip Bańka, Cyprian Dorau, Jan Książek, Piotr Lasota, Nikodem Lembowicz, Miłosz Miszczyszyn, Sebastian Marcuch, Mateusz Paszkiewicz, Michał Pikus, Mateusz Skrobiwski, Filip Smolarek, Patryk Strzała, Filip Szczygieł, Lenard Szczygieł, Kacper Szymański i Wiktor Zieliński.

Organizator turnieju – Paweł Świebodzki i Gospodarz imprezy – Klub Sportowy Pogoń Połczyn Zdrój (Prezes – Lech LIS), serdecznie dziękują wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeprowadzenie połczyńskiego turnieju. Przede wszystkim rodzicom i bliskim młodych piłkarzy miejscowego klubu, którzy w aktywny sposób pomogli w organizacji imprezy.

źródło: www.kozpn.pl