Miejsko Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej - zapisy
Trwają zapisy do nowej edycji Miejsko Gminnej Halowej Ligi Piłki Nożnej - rozgrywek piłki nożnej halowej dla wszystkich chętnych zespołów z Połczyna-Zdroju i okolic.

MGHLPN to przede wszystkim świetna zabawa i doskonała forma spędzenia wolnego czasu. Mecze rozgrywane będą na Hali Widowiskowo-Sportowej w Połczynie-Zdroju - profesjonalni sędziowie i dopracowana oprawa na pewno będą okraszone wieloma pozytywnymi emocjami.
Na zgłoszenia czekamy do 30 listopada pod numerami telefonów - 609 600 062 oraz 602 583 056. Koszt uczestnictwa to tylko 400 zł od zespołu. Początek rozgrywek planowany jest na sobotę, 15 grudnia.

Organizatorami MGHLPN 2018/2019 są: Miasto Połczyn-Zdrój oraz Klub Sportowy Pogoń Połczyn-Zdrój.