IV liga: Przed nami najważniejszy mecz sezonu! W sobotę starcie z Hutnikiem Szczecin

IV liga: Przed nami najważniejszy mecz sezonu! W sobotę starcie z Hutnikiem Szczecin

Przed nami ostatni mecz sezonu 2018/2019! Pogoń Połczyn-Zdrój o trzy punkty zawalczy w starciu z Hutnikiem Szczecin.

Pogoniarze mają dużą szansę na utrzymanie się w IV lidze, ale aby tego dokonać muszą zostać spełnione dwa warunki. Połczyńska Pogoń przed ostatnią kolejką znalazła się w lepszej sytuacji jeśli chodzi o utrzymanie, niż zespół Orła Wałcz. 
Do pozostania w gronie czwartoligowców Połczynianom wystarczy zwycięstwo w sobotnim starciu z Hutnikiem lub porażka Orła z Kluczevią Stargard, ponieważ na dzień dzisiejszy Biało-Niebiescy mają jeden punkt więcej od ekipy z Wałcza. 

Przedstawiamy kilka informacji o najbliższym rywalu podopiecznych Grzegorza Wawreńczuka.

Po rozegraniu 33 spotkań Hutnik zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z 45 punktami na koncie. Zespół prowadzony przez trenera Krzysztofa Kubackiego zapisał na swoim koncie czternaście zwycięstw, trzy remisy i szesnaście porażek. Bilans bramkowy - 70-67. Warto zaznaczyć, że Szczecinianie po rundzie jesiennej zajmowali ostatnie miejsce w tabeli, a na kolejkę przed końcem sezonu są najlepiej punktującym zespołem na wiosnę. 

W ostatniej kolejce Hutnik grając praktycznie przez 3/4 meczu w dziewiątkę (dwie czerwone kartki) pokonał u siebie Olimp Gościno po dwóch bramkach Adriana Ładziaka.

W jesiennym spotkaniu rozegranym w Szczecinie górą byli piłkarze "Huty", którzy w ostatnim meczu rundy jesiennej wygrali 3:2 po bramkach Marcina Gniotka, Charles'a Nwaogu i Kamil Adamczyk. Dla Pogoni obie bramki zdobył kapitan Mateusz Kowalczyk. 

XXXIV kolejka IV ligi
KS Pogoń Połczyn-Zdrój - OKS Hutnik Szczecin
Stadion Miejski w Połczynie-Zdroju

15.06.2019, godzina 17:00

Tradycyjnie o wydarzeniach ze spotkania informować będziemy na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Można się ich spodziewać przed, w trakcie i po spotkaniu.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości